Aquaworld a Ramada Resort **** Budapešť

V poslední době je dovolená v Maďarsku stále více v oblibě. Maďarsko má co nabídnout - nádhernou Budapešť, maďarské moře Balaton, historická města, termální lázně nebo výbornou maďarskou kuchyni.

Budapešť

Budapešť patří mezi nejkrásnější města v Evropě a ne náhodou panorama Budapešti s řekou Dunajem a historickou zástavbou na obou jeho březích bylo zapsáno do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Mezi nejvýznamnější památky patří Budínský hrad ze XIII. století. V hradní zástavbě najdete Královský palác, Rybářskou baštu nebo Matyášův chrám. Na stejném břehu Dunaje je vrch Gellért se svými termálními lázněmi, Citadelou a hlavně s neopakovatelným pohledem na město. Mezi další významné památky patří budova Parlamentu, bazilika svatého Štěpána, náměstí Hrdinů nebo Andrássyho třída.

Lázně Sárvár a hotel Park Inn

Pokud se chystáte a plánujete rodinnou dovolenou, tak nevynechejte Maďarsko. Je zde nádherná Budapešť, historická města jako je Eger nebo Sopron, hory na severu a hlavně všudepřítomné termální lázně. Jedny z nejnavštěvovanějších jsou lázně Sárvár. Je zde vše, co k termálním lázním patří - termální bazény, sauny, masáže a zábava ve formě tobogánů a skluzavek. S lázněmi Sárvár je propojený chodbou hotel Park Inn Sárvár, který nabízí velmi kvalitní ubytování s odpovídajicími službami. Lázně Sárvár jsou hojně vyhledávané i rodinami s dětmi poté, co byl vybudovaný nový rodinný pavilon s tobogány a skluzavkami, s bazénem s umělým vlnobitím.

Ramada Resort Budapešť

Wellness hotel Ramada Resort Budapešť patří mezi nejmodernější hotely v Budapešti. Leží v severní části města v klidné části Budapešti. Nabízí ubytování v 309 pokojích a apartmánech. Hotel má vlastní lázeňskou část v Oriental Spa, kterému vévodí nádherný relaxační bazén pod prosklenou kopulí, vedle je klidový a relaxační mandalový bazén, vedle kterého jsou hotelové sauny. Hotel má i vlastní fitness část s kurty na squash, venkovní tenisové kurty a tělocvičnu s posilovnou.

Aquapark Aquaworld Budapešť

Aquaworld Budapešť patří mezi největší aquaparky v Evropě. Je postaven ve stylu kambodžského paláce Angkor Vat. Jeho dominantou je mohutná kopule, pod kterou jsou bazény, vířivky, věž s tobogány, Svět saun a další atrakce. Můžete zde surfovat pod dohledem cvičitelů na vlnách, řítit se po skluzavkách a tobogánech, skočit ze skokanského můstku, vyzkoušet si aquazorbing, plavat v plaveckém bazénu nebo jen relaxovat ve vířivce nebo v některém z relaxačních bazénů. Během letního období je v provozu venkovní areál. Celkem je zde 17 bazénů, ze kterých je 15 s celoročním provozem.

Bešenová aquapark

Termální bazény

Slovensko nabízí ideální podmínky ke strávení aktivní rodinné dovolené. Jsou zde vysoké hory, mnoho historických památek, můžete relaxovat v termálních bazénech, například v Thermal Parku Bešeňová, kde najdete novou adrenalinovou zonu se zábavou pro všechny.V aquaparku Tatralandia zase pro Vás připravili novou tropickou zahradu Tropical Paradise s novými bazény. Na jihu Slovenska na Vás čekají další termální lázně

Pokud Vám nevadí delší cestování, tak navštivte Maďarsko a jeho termální lázně nebo některý z jeho moderních aquaparků. Mezi největší patří aquapark Aquaworld a ubytováním ve wellness hotelu Ramada Resort Budapešť.

Webdesign studio CobraDesign,
provozováno na eShopSystem.