Tatralandia aquapark ubytování

Aquapark Tatralandia u Liptovského Mikuláše se řadí v největším vodním zábavním areálu ve střední Evropě. Jsou zde bazény s termální vodou, bazény s vyhřívanou čirou vodou, obrovské množství tobogánů a skluzavek a dalších atrakcí pro děti, sauny, masáže, restaurace a bufety, Western City Šiklův mlýn, lanové centrum Tarzánia a stylové ubytování v apartmánech a bungalovech - to vše vytváří společně s nádherným okolím na úpatí Západních a Nízkých Tater ideální podmínky pro strávení rodinné dovolené.

Bazény a tobogány v Tatralandii

V aquaparku Tatralandia jsou 2 bazény s termální vodou s celoročním provozem. Jedná se o relaxační bazén a o plavecký bazén.

Největší chloubou aquaparku Tatralandia je krytý tropický komplex vystavěný ve stylu Ostrova pirátů z karibiku. Je zde dětský bazén s Jumbo hradem se skluzavkami a vodními atrakcemi a relaxační bazén s vodními a masážními tryskami, bublinkovači a vodopády. V horním patře je Hawai bar a velký dětský koutek.

Novinkou v Tatralandii je další tropický komplex Tropical Paradise. V něm najdete 2 bazény se slanou vodou a 2 bazény s čirou vodou - všechny jsou vyhřívané na teploty přes 30°C. Mezi bazény je umístěný vodní bar  s bohatou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. V dalším bazénu můžete šnorchlovat a za sklem pozorovat plovoucí mořské ryby. Najdete zde i odpočínkový prostor s lehátky, kde se můžete během celého roku opalovat po střechou ze speciálního průhledného materiálu.

V aquaparku Tatralandia je celkem 27 vodních tobogánů a skluzavek a jejich počet se neustále rozšiřuje. Z tohoto počtu je několik s celoročním provozem. Jsou zde tobogány velmí těžké až od výšky 140 cm, ale i tobogány a skluzavky pro děti od 90 cm nebo bez omezení. K nejpopulárnějším patří Tornádo, raftovací U-rampa, Rapido a mnoho dalších.

Ubytování v Holiday Village Tatralandia

V aquaparku Tatralandia najdete v Holiday Village Tatralandia stylové ubytování v apartmánech a bungalovech nebo v patrových maxibungalovech. Všechny apartmány a bungalovy jsou stylově zařízené - mají vybavený kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, venkovní terasu s posezením - a jsou postaveny do stylových osad v nádherné přírodě. Vedle recepce si můžete zahrát bowling, kulečník, minigolf, děti zde mají dětský koutek a další možnosti ke hraní.

Bešenová aquapark

Termální bazény

Slovensko nabízí ideální podmínky ke strávení aktivní rodinné dovolené. Jsou zde vysoké hory, mnoho historických památek, můžete relaxovat v termálních bazénech, například v Thermal Parku Bešeňová, kde najdete novou adrenalinovou zonu se zábavou pro všechny.V aquaparku Tatralandia zase pro Vás připravili novou tropickou zahradu Tropical Paradise s novými bazény. Na jihu Slovenska na Vás čekají další termální lázně

Pokud Vám nevadí delší cestování, tak navštivte Maďarsko a jeho termální lázně nebo některý z jeho moderních aquaparků. Mezi největší patří aquapark Aquaworld a ubytováním ve wellness hotelu Ramada Resort Budapešť.

Webdesign studio CobraDesign,
provozováno na eShopSystem.